Kanādas hokejisti piektdien ar rezultātu 3:1 uzvarēja Zviedrijas valstsvienību pasaules čempionāta pusfināla mačā un iekļuva turnīra finālā, kur svētdien tiksies ar Krieviju.

Pēc līdzīgi aizvadītā pirmā perioda, kas noslēdzās ar minimālu Kanādas pārsvaru 1:0, otrajā trešdaļā kanādieši guva vēl divus vārtus, tādējādi praktiski atrisinādami jautājumu par mača uzvarētāju.

Ar rezultatīviem metieniem uzvarētāju rindās divkārt izcēlās Dereks Rojs, vienu reizi precīzs bija Šons Horkofs, bet skandināviem vienīgo ripu iemeta Lū Eriksons.

Finālā Kanāda tiksies ar Krievijas valstsvienību, kas piektdien otrajā pusfināla cīņā ar 3:2 pārspēja ASV. Savukārt Zviedrija cīņā par bronzas medaļām spēkosies ar amerikāņiem.