Ar vārtu guvumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē sestdien izcēlās Latvijas aizsargs Artūrs Kulda, palīdzot viņa pārstāvētajai Novosibirskas "Sibirj" izcīnīt pirmo uzvaru sezonā.

"Sibirj" ar rezultātu 5:3 (1:1, 2:0, 2:2) savā laukumā pārspēja Ņižņijnovgorodas "Torpedo" vienību.

Kulda ar vārtu guvumu izcēlās spēles 24.minūtē, kad vairākumā pēc Jori Lehteras piespēles raidīja ripu vārtu tīklā.

Aizvadītajā mačā Kulda laukumā pavadīja 23 minūtes un 36 sekundes, kuru laikā izdarīja vēl vienu metienu uz vārtiem.

Uzvarētājiem ar vārtu guvumiem izcēlās arī Kristians Kudročs, Kirils Ļebedevs, Lehtera un Jevgeņijs Varlamovs.

Atgādinām, ka Kulda ar vārtu guvumu izcēlās sezonas pirmajā spēlē, kad "Sibirj" ar 2:5 piekāpās Jaroslavļas "Lokomotiv" vienībai, kurā spēlē Latvijas uzbrucējs Miķelis Rēdlihs.

Savukārt Laura Dārziņa pārstāvētā Kazaņas "Ak Bars" komanda savā laukumā ar 2:3 (1:0, 0:0, 1:2, 0:1) pagarinājumā zaudēja Baltkrievijas komandai Minskas "Dinamo".

Dārziņš spēles devītajā minūtē ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Jevgēņijam Medvedevam gūt pirmos vārtus spēlē

Dārziņš šajā mačā nospēlēja 15 minūtes un 11 sekundes, kuru laikā izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem.

Uzvarētājiem vēl ar vārtu guvumiem izcēlās Aleksejs Morozovs, bet pagarinājumā precīzi meta Tims Stepltons. Minksas vienības labā precīzi meta Džefs Plets un Pāvels Černoks.

Tikmēr Jāņa Sprukta pārstāvētā Maskavas CSKA ar rezultātu 5:3 (0:1, 2:1, 3:1) savā laukumā pārspēja Oskara Bārtuļa vienību Doņeckas "Donbass".

Bārtulis 37.minūtē izcēlās ar rezultatīvu piespēli, palīdzot Jevgēņijam Dadonovam panākt rezultātu 2:2.

Bārtulis šajā uz ledus pavadīja 17 minūtes un 13 sekundes, kuru laikā nopelnīja divas soda minūtes un izdarīja divus metienus pa vārtiem.

Savukārt Sprukts nospēlēja 16 minūtes un 16 sekundes. Viņš izdarīja vienu metienu pa vārtiem, kā arī uzvarēja astoņos no 12 iemetieniem.

CSKA komandā vārtus guva Igors Radulovs, Sergejs Širokovs, Miko Mjāenpā, Aleksandrs Radulovs un Oļegs Kvaša, bet "Donbass" labā ripu vārtos raidīja arī Jāni Tupurainens un Vāclavs Nedorosts.