Latvijas hokeja kluba Rīgas "Dinamo" aizsargs Oskars Cibuļskis ceļgala savainojuma dēļ nevarēs spēlēt trīs nedēļas, vēsta vienības oficiālā mājaslapa internetā.

Cibuļskis ceļgala savainojumu guva Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē izbraukumā pret Ņižņekamskas "Ņeftehimik", kurā "Dinamo" uzvarēja ar 1:0. Otrā perioda beigās viņš pie apmales sadūrās ar pretinieku, gūstot traumu un nepabeidzot spēli. Viņš nevarēja piedalīties arī pēdējā izbraukuma spēlē Ufā pret "Savalat Julajev".

Pirmdien pēc padziļinātas medicīniskās izmeklēšanas noskaidrojies, ka savainotā ceļgala sadziedēšanai būs nepieciešamas aptuveni 3 nedēļas.

Šajā sezonā 24 gadus vecais aizsargs "Dinamo" sastāvā ir piedalījies 26 KHL regulārā čempionāta spēlēs, kurās guva vienus vārtus un izdarīja divas rezultatīvas piespēles, nopelnot 14 soda minūtes un negatīvu lietderības koeficentu –6 un vidēji laukumā pavadot 20:55 minūtes.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas "Dinamo" ar 29 punktiem 29 spēlēs joprojām atrodas 12.pozīcijā.