Vadību Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences pusfināla sērijā pirmdien atguva pagājušās sezonas līgas čempioni Maskavas "Dinamo", ko trenē Latvijas speciālisti Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš.

Sērijas trešajā mačā "Dinamo" komanda ar 3:2 (1:2, 0:0, 1:0, 1:0) savā laukumā pagarinājumā uzvarēja latviešu uzbrucēja Jāņa Sprukta pārstāvēto Maskavas CSKA.

Mājiniekiem pamatlaikā precīzi meta Romāns Derļuks un Janne Jalasvāra, bet uzvaru pagarinājuma 12.minūtē nodrošināja Konstantīns Gorovikovs. Savukārt CSKA vienībā izcēlās Nikolajs Prohorkins un Oļegs Kvaša.

Metienu attiecība cīņā bija ļoti iespaidīga - 52:18 Maskavas "Dinamo" labā.

Sprukts šajā mačā uz ledus pavadīja 18 minūtes un 39 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem un uzvarēja deviņos no 19 iemetieniem.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuva 2-1 "Dinamo" labā. Ceturtais mačs otrdien atkal notiks "Dinamo" komandas laukumā.

Otrā Rietumu konferences pusfināla sērijas turpina ritēt "uz vieniem vārtiem". Trešajā spēlē pirmdien regulārajā sezonā Rietumu konferencē uzvarējusī Sanktpēterburgas SKA komanda ar 4:0 (3:0, 1:0, 0:0) izbraukumā pārspēja Čerepovecas "Severstaļ" hokejistus, sērijā izvirzoties vadībā ar 3-0. Pirmie trīs vārti mačā tika gūti jau pirmo 13 minūšu laikā, bet SKA vārtsargs Iļja Ježovs atvairīja 32 pretinieku metienus.