Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas finālsērijā pirmo zaudējumu ceturtdien piedzīvoja Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētais klubs Maskavas "Dinamo", kas Čeļabinskā piekāpās vietējam "Traktor" ar 1:3 (0:0, 0:2, 1:1).

Sērijā līdz četrām uzvarām Maskavas "Dinamo" gan saglabā vadību ar 2-1. Sērijas ceturtā spēle jau piektdien notiks Čeļabinskā, bet pēc tam komandas atgriezīsies Maskavā.

Otrā perioda ceturtajā minūtē pēc Derona Kvinta metiena pirmais pie atvairītās ripas bija Maksims Karpovs, izvirzot mājiniekus vadībā, bet pēc desmit minūtēm Kvints pēc teicama sologājiena panāca 2:0. Trešā perioda sākumā Jegors Dugins palielināja mājinieku pārsvaru jau līdz 3:0, bet pēc brīža Deniss Kokarevs guva Maskavas komandas vienīgos vārtus mačā. Lai gan turpinājumā maskaviešu spiediens uz pretinieku vārtiem tikai pieauga, "Traktor" nosargāja uzvaru un samazināja starpību finālsērijā.