Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" otrdien izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas jaunajā sezonā, ar rezultātu 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) pārspējot Maskavas "Spartak" komandu.

Spēles pirmos vārtus 24. minūtē guva "Spartak" spēlētājs Toms Vandels, tomēr Rīgas "Dinamo" spēlētājam Polam Ščehuram 34. minūtē izdevās panākt 1:1. 44.minūtē Miks Indrašis izvirzīja vadībā Rīgas komandu, bet spēles pēdējā minūtē Kails Vilsons ripu raidīja tukšos vārtos (3:1).

"Dinamo" ir viena no sešām komandām, kas vēl nav zaudējusi punktus šajā sezonā. Tik veiksmīgs sezonas sākums Rīgas klubam vēl nav bijis.

Rīgas "Dinamo" vārtsargs Mikaels Telkvists atvairīja 23 no 24 pretinieku metieniem, bet "Spartak" vārtu vīrs Džefs Glass tika galā ar 21 no 24 raidījumiem. Savukārt soda minūtes rīdziniekiem bija 38, kamēr Maskavas klubam – 39.

Tāpat rīdzinieki pārtrauca "Spartak" divu "sauso" spēļu sēriju. Iepriekš Maskavas "Spartak" uzvarēja "Atlant" un "Slovan", turklāt abās spēlēs Džefs Glāss neielaida savos vārtos nevienu ripu - mači noslēdzās attiecīgi ar 2:0 un 5:0 maskaviešu labā.

Kā zināms, Rīgas "Dinamo" jauno KHL sezonu iesāka ar uzvaru mājās pār Minskas "Dinamo", bet izbraukumā ar 5:1 uzvarēja Zagrebas "Medveščak"

Izbraukuma spēļu sēriju "Dinamo" komanda turpinās ceturtdien ar maču pret Oskara Bārtuļa pārstāvēto Doņeckas "Donbass", bet sestdien noslēgs ar spēli pret Maskavas CSKA.