Latvijas hokejists Mārtiņš Karsums pirmdien izcēlies ar rezultatīvu piespēli, kaldinot sevis pārstāvētās vienības Maskavas "Dinamo", ko trenē Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš, uzvaru izbraukumā pār Slovākijas komandu Bratislavas "Slovan".

Divkārtējie Gagarina kausa ieguvēji Maskavas "Dinamo" pārspēja "Slovan" ar rezultātu 5:4 (0:1, 1:2, 4:1), lai gan mača gaitā bija nonākuši iedzinējos ar 1:3. Pateicoties uzvarai, Maskavas komanda ir pārtraukusi trīs zaudējumu sēriju.

Karsums piedalījās maskaviešu pirmo vārtu guvumā, kad Deniss Kokarevs 27.minūtē panāca 1:2.

Karsums laukumā šoreiz pavadīja 14 minūtes un 58 sekundes, izdarot vienu metienu pa pretinieku vārtiem. Līdz šim latviešu hokejists šajā sezonā bija izcēlies ar vienu vārtu guvumu.

Ar 19 punktiem deviņās spēlēs Maskavas "Dinamo" atrodas Rietumu konferences otrajā vietā.

Kā zināms, pirmdien Rīgas "Dinamo" piedzīvoja neveiksmīgu zaudējumu savā laukumā pret Latvijas speciālista Pētera Skudras vadīto Ņižņijnovgorodas "Torpedo" komandu, ielaižot izšķirošos vārtus vien 35 sekundes pirms pamatlaika beigām un zaudējot ar 2:3.