Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā fantastisku rezultativitāti svētdien turpināja latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums, kurš palīdzēja Gagarina kausa ieguvējiem Maskavas "Dinamo" atspēlēties un gūt uzvaru.

Karsums svētdien guva vienus vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, bet Maskavas "Dinamo" trīs reizes atspēlējās un beigās ar 4:3 (1:2, 1:0, 2:1) pieveica Vladivostokas "Admiral".

Pirmā perioda devītajā minūtē Karsums izlīdzināja rezultātu 1:1, bet otrā perioda septītajā minūtē viņš palīdzēja Aleksejam Cvetkovam panākt 2:2. Visā spēlē latviešu uzbrucējs laukumā bija 14:31 minūti, izdarīja trīs metienus pa vārtiem un pielietoja vienu spēka paņēmienu.

Viens no šīs spēles galvenajiem tiesnešiem bija latvietis Eduards Odiņš. Vēl viens ievērības cienīgs fakts – tiesneši mačā piesprieda tikai vienu noraidījumu.