Turpinot sezonas ilgāko izbraukuma spēļu sēriju, Rīgas "Dinamo" Kontinentālās hokeja līgā (KHL) regulārā čempionāta spēlē Novosibirskā ar 1:4 (0:1, 0:1, 1:2) piekāpās vietējai "Sibirj" komandai.

Mājinieki spēles iniciatīvu pārņēma jau pirmajā periodā, un guva trešdaļas vienīgos vārtus. Aktīva, ātra spēle turpinājās arī otrajā periodā, un tā beigās "Sibirj" pārsvaru divkāršoja, kamēr viņu vārtsargs Aleksandrs Salaks atvairīja visus rīdzinieku metienus.

Trešajā trešdaļā mājinieki panāca jau trīs vārtu pārsvaru, taču trīsarpus minūtes pirms mača beigām Gunārs Skvorcovs tomēr pārspēja Salaku. Spēles pēdēja minūtē "Dinamo" nomainīja Eriksonu pret sesto laukuma spēlētāju, taču šo situāciju veiksmīgāk izmantoja "Sibirj", raidot ripu tukšos rīdzinieku vārtos.

Plašāku šīs spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā!