Rīgas "Dinamo" trešdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionāta spēlē "Arēnā Rīga" kārtējo reizi šosezon pamanījās atspēlēties grūtā situācijā, taču pēc tam pēcspēles metienos ar 2:3 zaudēja Čeļabinskas "Traktor" vienībai.

Rīdzinieki ar šo zaudējumu pārtrauca trīs uzvaru sēriju.

Mača pirmais periods bija diezgan smagnējs, pretiniekiem uzspiežot savu spēles stilu, un jau septītajā minūtē viesi guva pirmos vārtus. Lai gan rīdzinieki divreiz nopelnīja iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā, pretinieku aizsardzība un pašu kļūdas neļāva pārspēt teicami spēlējošo "Traktor" vārtsargu Vasīliju Demčenko.

Otrā perioda vidū rezultāts jau kļuva 0:2 "Traktor" labā, un rīdzinieku spēle kļuva vēl neizteiksmīgāka. Kad "Dinamo" gandrīz četras minūtes spēlēja skaitliskajā vairākumā, tribīnes pat sāka svilpt, demonstrējot attieksmi pret mājinieku neizteiksmīgo spēli.

Situācija mainījās perioda vidū, kad Guntim Galviņam izdevās realizēt vienu no vairākumiem, ko čeļabinskieši mūsējiem tik dāsni nodrošināja.

Trešo trešdaļu rīdzinieki iesāka apņēmīgāk, taču viesi neļāva tikt līdz brīviem metieniem pa vārtiem. Tikai pamatlaika pēdējās četrās minūtēs mājinieki sāka rādīt aktīvu, dinamisku un pārliecinošu spēli, kas noveda pie vēl viena noteikumu pārkāpuma, un 45 sekundes pirms pamatlaika beigām Tims Sestito spēja rezultātu izlīdzināt.

Tomēr kārtējā "brīnumainā izglābšanās" Rīgas "Dinamo" nesanāca - pagarinājumā vārti gūti netika, bet pēcspēles metienos precīzāki bija viesi.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā!

$duelID=223;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>