Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" svētdien izbraukumā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē ar rezultātu 3:2 (1:1, 1:1, 0:0, 1:0) pieveica "Soči" vienību.

Šī abām komandām bija 13. savstarpējā spēle, un Rīgas "Dinamo" tika tikai pie otrās uzvaras. Tā KHL kopvērtējumā ļāva pa pakāpties uz 10. vietu Rietumu konferences kopvērtējumā, gūstot 25. punktu 32 spēlēs.

Rīgas "Dinamo" šajā mačā divreiz atspēlējās, realizējot lielo skaitlisko vairākumu. Pirmajā periodā Dmitrijs Lugins izvirzīja vadībā "Soči", bet Kārters Eštons vairākumā pieci pret trīs ievirzīja ripu pretinieku vārtos pēc Brendona Makmilana piespēles. Tad 23. minūtē Andrejs Altibarmakjans ar skaisto solo gājienu atguva vadību mājiniekiem, bet atkal rīdzinieki ieguva divu vīru vairākumu, kurā Uvis Balinskis trieca ripu vārtos.

Trešajā periodā "Dinamo" izturēja lielu pretinieku pārsvaru, kamēr pašiem uzbrukumi bija reti. Spēle nonāca pagarinājumā, kurā Eštons izcēlās ar vārtu guvumu pēc individuālā gājiena.

Otrdien "Dinamo" izbraukuma spēļu sēriju turpinās ar cīņu pret Čerepovecas "Severstaļ".

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.