Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Maskavas apgabala "Vitjazj" ceturtdien nespēja atgūties pēc trim zaudētiem vārtiem, piedzīvojot neveiksmi pret Ņižņijnovgorodas "Torpedo".

"Vitjazj" savā laukumā ar rezultātu 2:3 (0:2, 1:1, 1:0) piekāpās "Torpedo".

Kaspars Daugaviņš šajā spēlē laukumā atradās 23 minūtes un 18 sekundes, kuru laikā pa vārtiem meta piecas reizes un uzvarēja divos no četriem iemetieniem.

Uzvaras vārtus "Torpedo" komandā otrā perioda 16. minūtē, spēlējot vairākumā, guva Ivans Čehovičs. "Vitjazj" rindās izcēlās Matīass Tedenbī un Fjodors Malihins.

Citā spēlē Maskavas "Dinamo" viesos ar rezultātu 7:2 (3:0, 1:0, 3:2) sagrāva Jekaterinburgas "Avtomobilist".

"Dinamo" uzbrukuma līderis Vadims Šipačovs spēli noslēdza ar trim rezultatīvām piespēlēm, tādējādi sasniedzot 700 gūto punktu robežu KHL čempionātā.

Viņš ir otrs rezultatīvākais hokejists KHL, jo pirmajā vietā ar 909 rezultativitātes punktiem ir pieredzes bagātais Sergejs Mozjakins.

Dmitrijs Kagarļickis un Oskars Lindbergs atzīmējās ar diviem "goliem" un piespēli.