Neskatoties uz to, ka šāgada pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā Norvēģijas hokeja izlase piekāpās Somijas valstsvienībai, norvēģi ar turnīrā paveikto ir apmierināti.

"Mēs esam lepni par savu sniegumu šāgada pasaules čempionātā," atzina Norvēģijas izlases uzbrucējs Mads Hansens. "Neapšaubāmi izlases iekļūšana ceturtdaļfinālā mūsu valsts hokejā ir viens nopietnākajiem sasniegumiem. Protams, pēc zaudējuma ir grūti būt apmierinātiem, taču mēs šo turnīru pametam ar augstu paceltu galvu."

Jau ziņojām, ka ceturtdaļfinālā Somijas izlase pārliecinoši ar 4:1 pieveica Norvēģijas komandu, kas turnīrā bija paguvusi sagādāt vairākus pārsteigumus, ieskaitot uzvaru pār spēcīgo Zviedrijas valstsvienību, kas arī ir iekļuvusi čempionāta pusfinālā, uzvarot Vāciju.

Somijas izlases pretinieki pusfinālā tiks noteikti pēdējā ceturtdaļfināla spēlē ceturtdien, kurā tiekas Krievijas un Kanādas izlases.