Otro uzvaru Eiropas čempionāta finālturnīrā ceturtdien izcīnīja Vācijas basketbola izlase, kas pēdējās minūtēs salauza Itālijas pretestību un uzvarēja ar 76:62 (16:18, 20:12, 10:15, 30:17).

Visu maču laukumā ritēja sīva cīņa, 23 reizes mainījās vadība spēlē, vēl deviņas reizes rezultāts bija neizšķirts. Divarpus minūtes pirms beigām Vācija bija vadībā vien ar 62:60, bet tad Kriss Kāmans un Johanness Herbers panāca 69:60. Pēdējā minūtē sodu taktika Itālijai nenesa augļus, un Vācija uzvarēja diezgan pārliecinoši ar 76:62.

Vācu lielākā zvaigzne Dirks Novickis šoreiz guva 21 punktu, 17 punktus guva Kāmans, bet 14 punktus – Robins Benzings. Itālijai Danilo Galjināri guva 17 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, 15 punktus guva Marko Belinelli, bet 11 punktuVisu maču laukumā ritēja sīva cīņa, 23 reizes mainījās vadība spēlē, vēl deviņas reizes rezultāts bija neizšķirts. Divarpus minūtes pirms beigām Vācija bija vadībā vien ar 62:60, bet tad Kriss Kāmans un Johanness Herbers panāca 69:60. Pēdējā minūtē sodu taktika Itālijai nenesa augļus, un Vācija uzvarēja diezgan pārliecinoši ar 76:62.

Vācu lielākā zvaigzne Dirks Novickis šoreiz guva 21 punktu, 17 punktus guva Kāmans, bet 14 punktus – Robins Benzings. Itālijai Danilo Galjināri guva 17 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, 15 punktus guva Marko Belinelli, bet 11 punktus – Stefano Mančinelli.