Foto: Publicitātes foto
ASV ekstrēmo skrituļslidu kompānija "Remz" laidusi klajā skrituļslidas ar latvieša Nila Jansona vārdu.

Jūrmalnieks Nils Jansons šobrīd ir viens no vadošajiem un aktuālākajiem jaunās paaudzes skrituļslidotājiem pasaulē. Nila pēdējo gadu sportiskie sasniegumi ir vainagojušies ar katra skrituļslidotāja sapni – ar personīgām pro modeļa skrituļslidām. Lai gan braukšanas meistarība un sportiskie rezultāti jau sen atbilda profesionāla braucēja līmenim, oficiālu pro braucēja statusu Nils iegūst tikai šobrīd, kad izlaistas pro modeļa skrituļslidas.

"Sarunas ar sponsoriem par skrituļslidām ar manu vārdu uzsākām vairāk kā pirms gada. "Remz" amatieru komandā biju jau 6 gadus, un uzticība šai kompānijai ir nesusi rezultātus. Ļoti piecājos, ka drīzumā manas slidas būs pieejamas visā pasaulē. Liels paldies jāsaka manam brālim Mārtiņam Jansonam, kurš mani ir atbalstījis un motivējis jau no pirmās dienas. Paldies arī visiem maniem draugiem un ģimenei, jo bez līdzcilvēkiem un atbalsta nekas tāds nebūtu iespējams. Šis notikums nebija stingri nosprausts mērķis, tas vienkārši notika īstajā laikā, un tas ir tikai kā papildus stimuls turpināt aizvien labāk. Esmu ļoti priecīgs, bet tas ir tikai vēl viens solis tālāk, vēl ir daudz pakāpieni priekšā un jāturpina iet uz priekšu." teic Nils Jansons.

Skrituļslidu pamatā ir klasiskā "Remz" slidu uzbūve, kas, pateicoties jauniem materiāliem, padarīta nedaudz slaidāka. Krāsu salikumi ir pēc Nila vēlmēm. Viņš vēlējies ko ļoti vienkāršu un solīdu, tāpēc izmantota melnā un baltā krāsa. Skrituļslidas un arī riepiņas rotā Jāņa Zālīša dizaini.

Nils šobrīd atrodas ASV, lai prezentētu savas skrituļslidas. Šī gada plānos ir dalība lielākajās sacensībās visā Eiropā, kā arī viesošanās Āzijas valstīs gada otrajā pusē.

Arī šogad no 8.-10.augustam "Ghetto Games festivālā Ventspilī" norisināsies "Nils Jansons Invitational" sacensības, kurās viesosies Nila draugi un labākie skrituļslidotāji no visas pasaules.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!