2013.gada Eiropas basketbola čempionāta otrās kārtas F grupas spēlē ceturtdien turnīra mājiniece Slovēnija ar rezultātu 84:77 (18:21, 27:18, 15:15, 24-23) pārspēja Itālijas izlasi, sagādājot tai pirmo zaudējumu turnīrā.

Uzvarētājiem ar 22 punktiem un sešām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Gorans Dragičs, 15 punkti un 11 atlekušās bumbas Zorana Dragiča kontā, bet 13 punktus sameta Bostjans Nahbars. Itālijas izlasē Alesandro Gentile guva 20 punktus, 16 punkti Luidži Datomē kontā, bet 11 punktus guva Marko Belinelli.

$d_id=97; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/eurobasket2013/eb2013star.inc' ?>

Spēles pirmās minūtes aizritēja nerezultatīvā cīņā, bet pēcāk Itālija ieguva pārsvaru un pirmo ceturtdaļu uzvarēja ar 21:18. Otrās ceturtdaļas pirmajā pusē Slovēnija pārņēma vadību mačā, iekrāja sešu punktu pārsvaru (38:32), bet pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 45:39.

Otrā puslaika sākumā Itālija prata izlīdzināt rezultātu (48:48), taču tad Slovēnija veica desmit punktu izrāvienu. Lai arī Itālijai izdevās četrus punktus atspēlēt, tomēr pārsvars joprojām piederēja slovēņiem. Pēdējā ceturtdaļā Itālija turpināja pakaļdzīšanos, pietuvojoties līdz četru punktu deficītam, taču Slovēnija ātri ieguva drošāku pārsvaru. Līdz spēles beigām mājinieki nosargāja savu pārsvaru un izcīnīja uzvaru.

Ceturtdien citās F grupas spēlēs Horvātija sagrāva Somiju, bet Grieķija pārspēja pašreizējos čempionus spāņus.