2015.gada Eiropas basketbola čempionāta D grupā Rīgā Ukrainas valstsvienība ar rezultātu 71:79 (19:14, 20:21, 15:24, 17:20) piekāpās Beļģijas izlasei.

Pēc uzvaras Beļģijas basketbolisti nodrošināja sev vietu D grupas labāko četriniekā, kas dosies uz astotdaļfinālu Lillē.

Beļģijas izlasē 15 punktus guva Pjērs Antuāns Žilē, kamēr Sems van Rosoms pievienoja 14 punktus. Kirilo Fesenko Ukrainas izlasē izcēlās ar 20 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām, bet 10 punkti Oleksandra Ļipovija kontā.

Mača sākums izvērtās līdzīgs, taču ceturtdaļas beigas ukraiņi aizvadīja veiksmīgāk, panākot 19:14. Trešajā ceturtdaļā spēles gaita būtiski nemainījās un ukraiņi bija vadībā ar četru punktu pārsvaru – 39:45. Otro puslaiku Beļģija iesāka veiksmīgi, izlīdzinot rezultātu. Sekmīgā spēle turpinājās un Beļģija vēlāk bija vadībā ar 11 punktu pārsvaru. Ukrainas spēlētāji spēja saasināt cīņas gaitu un samazināt deficītu, tomēr beļģi neizlaida uzvaru no savām rokām.

$duelID=113;$eventID=7;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>