2015. gada Eiropas vīriešu basketbola čempionāta ceturtdaļfinālā sestdien, 12. septembrī, smagā cīņā iekļuva Spānijas izlase, kas astotdaļfinālā pēdējā ceturtdaļā salauza Polijas pretestību un uzvarēja ar 80:66 (25:20, 16:19, 14:16, 25:11).

Trīs ceturtdaļas mača ritēja cīņa punkts punktā un Polija nedomāja tik viegli "padoties" favorītei Spānijai. Pēc trīs ceturtdaļām rezultāts bija vēl līdzīgs 55:55, bet tad piecu minūšu laikā poļi nespēja gūt nevienu grozu no spēles, līdz ar to zaudējot arī iespēju pacīnīties par uzvaru mačā.

Spānijas izlasē izcili maču aizvadīja Pau Gasols, kurš guva 30 punktus, izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas un izdarīja četras rezultatīvas piespēles. Vēl uzvarētājiem Nikolā Mirotičs guva 15 punktus un izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, bet 12 punktus guva Serhio Ljuls. Polijas sastāvā rezultatīvākais ar 10 punktiem bija Damians Kuligs.

$duelID=133;$eventID=7;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>