Pasaules U-18 hokeja čempionāta elites divīzijas maču Somijas pilsētā Espo starp Norvēģijas un Slovākijas U-18 valstsvienībām otrdien ietekmēja ledus mašīnas tehniskās problēmas otrā pārtraukuma laikā.

Šis mačs Latvijas U-18 hokejistiem ir ļoti svarīgs, jo pēc tā noskaidrosies, vai viņi sasniegts pasaules čempionāta ceturtdaļfinālu. Pēc divām trešdaļām Slovākijas izlase bija vadībā ar rezultātu 8:1, un tas ļautu Latvijai iekļūt ceturtdaļfinālā, ierindojoties ceturtajā vietā savā apakšgrupā.

Slovāku un norvēģu jaunajiem hokejistiem bija jāgaida brīdis, kad viņi varēs doties laukumā uz trešo trešdaļu. Otrajā pārtraukumā ledus uzkopšanas mašīnu piemeklēja tehniskas problēmas, un tas apstājās. To no ledus tik viegli nevarēja dabūt nost.

Talkā tika ņemts pacēlājs un cilvēku spēks. Pēc diezgan ilgām pūlēm ledus mašīnu izdevās sākt kustināt uz vārtiem, lai dabūtu to nost no ledus.

Kad spēle atsākās, Slovākija guva vēl trīs vārtus un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 11:1.