Fоtо: Reuters/Scanpix/LETA

Itālijas futbola izlases vārtsargs Džanluidži Donnarumma svētdien Eiropas čempionāta finālā pēc pēdējās atvairītās "pendeles" uzreiz neesot apjautis, ka nodrošinājis savai valstsvienībai titulu, "Sky Sport Italia" atklāja sportists.

Itālijas un Anglijas futbola izlašu cīņa Vemblija stadionā pēc pamatlaika un papildlaika noslēdzās neizšķirti 1:1, tādējādi tika aizvadīta pēcspēles 11 metru sitienu sērija, kurā pārāki ar 3:2 bija itāļi.

Donnarumma vispirms atvairīja Džeidona Sančo izpildīto "pendeli", bet pēc tam neitralizēja arī Bukajo Sakas sitienu. Lai gan pēdējais "seivs" nodrošināja Itālijai zeltu, Donnarumma no vārtiem devās prom tā, it kā nekas nebūtu noticis.

"Sākumā neapjautu, ka mēs uzvarējām," kanālam "Sky Sport Italia" stāstīja Donnarumma. "Skatījos uz tiesnesi un mēģināju saprast, vai viss noticis pēc noteikumiem. Tad pagriezos pret komandas biedriem, kuri skrēja manā virzienā. Tur arī viss sākās."

22 gadus vecais Donnarumma tika atzīts par turnīra labāko spēlētāju. Viņš visa turnīra gaitā laukumā pavadīja 719 minūtes, trīs mačos palika "sausā" un ielaida tikai četrus vārtus.

Apakšgrupu turnīrā Donnarumma palika nepārspēts, bet pirmo reizi čempionātā kapitulēja izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā pret Austriju. "Azzurri" "sausā" sērija ilga vairāk nekā 1000 minūtes.

Šovasar beidzas Donnarummas un "AC Milan" līgums. Pēc mediju ziņotā, viņš jau vienojies par pāreju uz Parīzes "Saint-Germain".

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !