Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēle starp Rīgas "Dinamo" un Bratislavas "Slovan" komandām pirmdien "Arēnā Rīga" bija notikumiem bagāta.

Jau vēstīts, ka Rīgas "Dinamo" pirmdien ar rezultātu 5:0 sagrāva "Slovan", savā pēdējā mājas spēlē šīs sezonas regulārajā čempionātā gūstot svarīgu uzvaru. Rīgas "Dinamo" labā divus vārtus guva Andris Džeriņš, bet reizi precīzi meta Oskars Batņa, Linuss Videls un Rihards Marenis, bet vārtsargs Timurs Biļalovs atvairīja 22 pretinieku metienus.

Svarīgs moments šajā mačā bija 43. minūtē, kad "Slovan" vārtsargs Radeks Štepaneks nenovaldīja savas emocijas – vispirms rupji mugurā iegrūda Brendonam Makmilanam, bet tad asi diskutēja ar tiesnesi. Noslēgumā viņš uz ledus nokritušo laukuma spēlētāja nūju ar savu nūju raidīja virsū tiesnesim, par ko tika noraidīts līdz spēles beigām. Savukārt 56. minūtē Kristaps Zīle, aizstāvot savu komandas biedru Danielu Bērziņu, izkāvās ar Adamu Janošiku