Latvijas izlases uzbrucējs Roberts Bukarts ceturtdien vienīgais Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas "Dinamo" labā izcēlās ar vārtiem.

Ziņots, ka "Dinamo" vienība ar rezultātu 1:5 izbraukumā piekāpās Jaroslavļas "Lokomotiv" komandai, tādējādi garantējot sev palikšanu pēdējā vietā KHL.

"Lokomotiv" komandas labā pirmo 32 minūšu laikā izcēlās Tēmu Pulkinens, Daniils Misjuls, Deniss Barancevs un Deniss Aleksejevs.

Viesiem cerību stariņš pavīdēja otrā perioda izskaņā, kad vairākumu ar efektīgu metienu realizēja Roberts Bukarts. Taču pēdējās 20 minūtes bija vienmuļas, spēlei punktu ar precīzu metienu no zilās līnijas pieliekot Ņikitam Čerepanovam.