Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kolorādo "Avalanche" vārtsargs Dārsijs Kempers šosezon saucams par "nelaimes putnu". Hokejistam trešdien aizvadītajā NHL spēlē jau trešo reizi šosezon laukumu spieda pamest kāda viņa ekipējuma sastāvdaļa.

"Avalanche" vienība trešdien izbraukumā ar rezultātu 7:3 (1:2, 5:0, 1:1) sagrāva Ņujorkas "Rangers" vienību.

Praktiski visu spēli (58:26 minūtes) viesiem vārtos aizvadīja kanādietis Dārsijs Kempers, kuram gan trešajā periodā uz pusotru minūti vajadzēja tikt nomainītam, jo hokejists bija palicis bez sava kreisā kājsarga.

Vārtsargs pēc spēles atklāja, ka kādā epizodē tika pārgriezta viņa slidzābaka šņore, kas tādējādi pavisam atsējusies, raksta medijs "The Athletic". Kempers piebilda, ka viņš neatceras pēdējo reizi pirms šīs sezonas, kad viņam bijušas problēmas ar ekipējumu.

Šo atziņu vārtsargs bija spiests veikt, jo šosezon viņu jau divreiz "pārsteidza" viņa slidas asmens. Hokejistam tas vispirms nokrita 22. novembrī aizvadītajā spēlē pret Otavas "Senators" vienību. Toreiz viņu nācās nomainīt īsi pirms uzvarētā mača izskaņas.

Savukārt komandas nākamajā spēlē 24. novembrī Kempers šīs ķibeles dēļ pat ielaida vārtus. Vārtsargam asmens no slidzābaka izslīdēja Anaheimas "Ducks" komandas uzbrukuma laikā. Kempers pakrita, bet Sonijs Milano atzīmējās ar vārtiem.

Kemperu arī toreiz nomainīja zviedrs Jonass Johansons, kurš tieši šajā spēlē vārtos vismaz stājās uz ilgāku laiku (44:58 minūtes).