Arī šovasar Valmierā norisināsies 'Brāļu Bertānu basketbola meistarklase'
Foto: Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola

No 8. līdz 12. jūlijam Vidzemes Olimpiskajā centrā otro gadu pēc kārtas norisināsies "Brāļu Bertānu basketbola meistarklase", kurā profesionāli treneri un Latvijas basketbola valstsvienības spēlētāji palīdzēs jaunajiem talantiem augt meistarībā. Meistarklasē aicināti piedalīties no 2003. līdz 2008. gadam dzimušie puiši un meitenes, ziņo basketbola klubs "Valmiera Glass"/"Vidzemes Augstskola".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pagājušā gada lielā interese un pozitīvās atsauksmes nelika šaubīties par "Brāļu Bertānu basketbola meistarklases" nepieciešamību arī šajā vasarā. Vienīgos šķēršļus agrākai treniņu izziņošanai lika tikai neskaidrā situācija ar globālo pandēmiju un likumdošanas ierobežojumi, kas ārkārtas situācijas laikā neļāva izmantos publiskās sporta spēļu zāles. Taču, mīkstinoties valstī noteiktajiem ierobežojumiem, kļuvis skaidrs, ka meistarklase notikt varēs, un jaunajiem basketbolistiem būs lieliska iespēja uzlabot savas prasmes, mācoties no Latvijas labākajiem spēlētājiem.

Pērn meistarklasē ar saviem stāstiem dalījās un treniņu procesā piedalījās abi brāļi Bertāni. Šovasar Valmierā jaunos basketbolistus uzrunās Dairis Bertāns, kurš nepabeigtajā sezonā parstāvēja Eirolīgas komandu Maskavas "Himki". Savukārt Dāvim Bertānam jūlijā paredzēta gatavošanās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonas atsākšanai Vašingtonas "Wizards" rindās, tādēļ viens no bīstamākajiem NBA trīs punktu metienu izpildītājiem jaunos censoņu klātienē uzrunāt šoreiz, diemžēl, nevarēs. Taču bez Dāvja vismaz attālināta līdzdalība noteikti neizpaliks.

Iedvesmojoši piemēri meistarklases laikā jaunajiem basketbolistiem netrūks, jo vieslektoru statusā Valmierā viesosies Latvijā komentāru neprasoši basketbola cilvēki. Viņu vidū ilggadējais Latvijas izlases kapteinis un Spānijas ACB līgas vicečempions Jānis Blūms. Savā pieredzē dalīsies bijušais Latvijas izlases galvenais treneris un ilggadējs spēlētājs Arnis Vecvagars. Savukārt par basketbolistu sadarbību ar tiesnešiem lekciju novadīs mūsu valsts labākais basketbola tiesnesis Oļegs Latiševs.

Dalībai meistarklasē tiek aicināti jaunie basketbolisti, kuri dzimuši laika periodā no 2003. līdz 2008. gadam. Dalībnieku pulkā tiek aicināti ne tikai puiši, bet arī no U17 līdz U12 vecuma grupās spēlējušās meitenes, kuras vēlas šovasar strādāt pie savu basketbola prasmju attīstības. Vietu skaits meistarklasē ir ierobežots, tādēļ priekšroka tiks dota laicīgi pieteikumus atsūtījušajiem. Meistarklases dalības maksa – 100 €. Ārpus Valmieras dzīvojošajiem par papildus samaksu tiks nodrošinātas naktsmājas.

Aizpildītu dalībnieka pieteikuma anketu sūti uz epastu sandis.bukss@vgvia.lv.
Vietu skaits meistarklasē ir ierobežots.

Papildus informācija par nometnes norisi – Alvils Kaufmanis (29417423)
Informācija par rēķinu apmaksu vai reģistrāciju – Sandis Bukšs (29975935)

Tags

Arnis Vecvagars Basketbols Dairis Bertāns Dāvis Bertāns Jānis Blūms Valmiera
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form