Balsojumā par Latvijas basketbola gada spēlētājiem, treneri un cerību izkristalizējas līderi
Foto: DELFI

Balsojumā par 2013.gada Latvijas labāko basketbolistu, basketbolisti, treneri un cerību pēc vienas nedēļas izkristalizējušies līderi.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Balsojumā par Gada labāko treneri pirmajā vietā stabili izvirzījies Artūrs Štālbergs (57,5% balsu), kuram seko Ainārs Bagatskis, Varis Krūmiņš, Roberts Štelmahers, Ramūns Butauts un Armands Krauliņš

Sīvāka cīņa rit balsojumā par labāko basketbolistu, kur pagaidām līderis ir Kristaps Janičenoks ar 40,2% balsu, bet viņam ar 30% seko Dairis Bertāns. Trešais pagaidām ir Dāvis Bertāns, aiz kura ir Jānis Blūms un Kaspars Bērziņš.

Balsojumā par labāko basketbolisti pārliecinoši līdere ir Anete Jēkabsone-Žogota (51,6%), bet starp pārējām kandidātēm balsis sadalījušās samērā vienmērīgi. Otrā pagaidām ir Liene Jansone, bet turpat tuvumā ir Kristīne Kārkliņa, Ieva Krastiņa un Anete Šteinberga.

Arī Gada cerības konkurencē ir viens izteikts līderis – Kristaps Porziņģis (57,4 %). Otrais samērā pārliecinoši ir Jānis Bērziņš, pēc kura ir Kaspars Vecvagars, Anžejs Pasečniks un Ojārs Siliņš.

Latvijas Basketbola savienība (LBS) aicina līdzjutējus piedalīties balsojumā, noskaidrojot laureātus četrās nominācijās: Gada basketbolists, Gada basketboliste, Gada treneris un Gada cerība. Katrā kategorijā izvēlieties savu favorītu starp LBS Treneru komisijas nominētajiem pretendentiem. Līdzjutēju balsojuma rezultātā tiks noskaidrota rangu tabula, katram dalībniekam piešķirot noteiktu punktu skaitu (1.vieta – 1 punkts, 2.vieta – 2 utt.).

Līdzjutēju balsojums risināsies līdz 26.novembra pulksten 23:59. Katru dienu no vienas IP adreses drīkstēs veikt vienu balsojumu katrā nominācijā! Līdzjutēji balsot var ŠEIT!

Līdzīgs balsojums notiks vēl trijās grupās – mediji, LBS Treneru komisija un LBS valde. Balvu ieguvējus noteiks, summējot visu četru balsojumu rezultātus (pirmajā vietā dalībnieks ar mazāku vietu summu). Visu balvu ieguvējus LBS paziņos 14.decembrī, kad Latvijas basketbols svinēs 90 gadu jubileju.

Tags

Ainars Bagatskis Anete Jēkabsone-Žogota Armands Krauliņš Basketbols Dairis Bertāns Dāvis Bertāns Jānis Blūms Kaspars Bērziņš Kaspars Vecvagars Kristaps Janičenoks Kristīne Kārkliņa Latvijas Basketbola savienība Līdzjutēji Liene Jansone Ramūns Butauts Roberts Štelmahers Varis Krūmiņš
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form