Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Jūtas "Jazz", spēlējot bez latviešu centra Andra Biedriņā, trešdien pirmssezonas pārbaudes mačā ar rezultātu 99:103 (23:21, 25:26, 27:25, 24:31) zaudēja Losandželosas "Clippers" vienībai.

"Jazz" treneris Tairons Korbins otrajā spēlē pēc kārtas Biedriņu atstāja uz rezervistu soliņa, bet latviešu konkurents par vietu sastāvā Rudī Gobērs 20 minūtēs guva četrus punktus un izcīnīja 12 atlekušās bumbas, bet Eness Kanters 23 minūtēs guva 13 punktus un izcīnīja sešas atlekušās bumbas.

Jūtas vienībā rezultatīvākais ar 24 punktiem bija Deriks Feivors, bet 19 punktus pievienoja Gordons Heivords. Savukārt uzvarētājiem 16 punktus guva Džamāls Krofords, bet pa 15 punktiem guva Darens Kolisons un Bleiks Grifins.