Ar 79:71 (14:8, 19:23, 34:18, 12:22) sestdien uzvarot „VEF Juniors”, basketbola klubs „Ventspils” izvirzījās vadībā Latvijas basketbola čempionāta 1. divīzijā.

Spēles pirmais puslaiks beidzās ar minimālu BK „Ventspils” pārsvaru – 33:31, bet trešajā ceturtdaļā ventspilniekiem izdevās gūt par 16 punktiem vairāk nekā pretiniekiem un izvirzīties pārliecinošākā vadībā ar 67:49. Taču pēdējā ceturtdaļā BK „Ventspils” gandrīz izlaida uzvaru no rokām, zaudējot vefiešiem 10 punktus, taču noturēja astoņu punktu pārsvaru.

Pa 16 punktiem BK „Ventspils” labā guva Rašads Andersons un Jānis Strēlnieks, bet „VEF Juniors” rindās rezultatīvākie bija Sandis Valters (20 punkti) un Dairis Bertāns (18 punkti).

Līdz ar to BK „Ventspils” ar septiņām uzvarām un vienu zaudējumu pārņēma vadību Latvijas čempionātā, atbīdot uz otro vietu „VEF Juniors”, kam tagad ir sešas uzvaras un divi zaudējumi.