Latvijas basketbolists Artjoms Butjankovs pirmdien Itālijas A sērijas spēlē guva 12 punktus, palīdzot Skafati "Givova" izcīnīt panākumu.

"Givova" izbraukumā ar rezultātu 75:71 (16:19, 15:10, 19:13, 25:29) pārspēja Brindisi "Happy Casa".

Butjankovs laukumā bija 25 minūtes, kuru laikā grozā meta četrus no sešiem divu punktu metieniem un četrus no pieciem soda metieniem. Viņš statistikā atzīmējās arī ar četrām atlēkušajām bumbām, četrām personīgajām piezīmēm, četriem izprovocētiem sodiem, divām kļūdām, +/- rādītāju +2 un efektivitātes koeficientu deviņi.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 21 gūto punktu bija Deivids Logans, kamēr Brindisi komandā Kajs Boumens izcēlās ar 16 punktiem.

Savukārt Andreja Gražuļa pārstāvētā Trento "Dolomiti Energia" viesos ar rezultātu 68:74 (17:20, 22:24, 17:13, 12:17) piekāpās "Trieste" komandai.

Gražulis spēlēja 19 minūtes, kuru laikā, realizējot divus no trijiem divu punktu metieniem, guva četrus punktus, kā arī izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, nopelnīja piecas personīgās piezīmes, izprovocēja vienu pretinieku sodu, sakrāja +/- rādītāju +1 un efektivitātes koeficientu -2.

Tikmēr Redžo Emīlijas "UnaHotels" ar Artūru Strautiņu, aizvadot maču izbraukumā, ar rezultātu 77:84 (18:21, 15:24, 19:20, 25:19) zaudēja Brešas "Germani".

Strautiņš laukumā pavadītās 14 minūtēs pie punktiem netika, taču izprovocēja vienu pretinieku sodu un izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, noslēdzot maču ar +/- rādītāju -7 un efektivitātes koeficientu viens.

"Dolomiti Energia" ar septiņām uzvarām 12 spēlēs turnīra tabulā ieņem ceturto vietu, "Givova" ar pieciem panākumiem un septiņiem zaudējumiem ierindojas desmitajā pozīcijā, kamēr "UnaHotels" ar bilanci 2-10 atrodas 16.vietā 16 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā par Itālijas čempioni kļuva Milānas "AX Emporio Armani Olimpia".