Latvijas basketbolists Andris Misters otrdien guva 13 punktus Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eiropas kausa kvalifikācijas ceturtdaļfināla spēlē, palīdzot "Parnu Sadam" komandai sasniegt nākamo kārtu.

Pērnavieši savās mājās notiekošā kvalifikācijas turnīra pirmajā spēlē ar rezultātu 72:67 (12:13, 18:19, 16:25, 26:10) apspēlēja Austrijas vienību Vīnes GGMT.

Misters guva komandas pēdējos piecus punktus, pamatlaika noslēdzošajā minūtē nostiprinot Pērnavas komandas vadību.

Latviešu aizsargs otrdien spēlēja 33 minūtes un 30 sekundes, kuru laikā realizēja vienu no pieciem divpunktu metieniem, trīs no astoņiem tālmetieneim un abus divus soda metienus. Viņš arī izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, divreiz rezultatīvi piespēlēja, pieļāva trīs kļūdas, pārtvēra vienu bumbu, vienreiz pārkāpa noteikumus, iekrāja labāko +/- rādītāju komandā (+13) un dueli noslēdza ar deviņiem efektivitātes koeficienta punktiem.

Pērnavas klubā ar 17 punktiem rezultatīvākais bija Keisijs Džamals Hils.

Trešdien Mistera pārstāvētā komanda pusfinālā spēkosies ar Izraēlas vienību Nescionas "Ironi".