Ar 16 punktiem Turcijas kluba Izmiras "Aliaga Petkim" sastāvā svētdien debitēja latviešu basketbolists Kaspars Kambala.

Tomēr aizvadītajā cīņā "Aliaga Petkim" komanda ar rezultātu 91:96 piekāpās "Banvit" vienībai.

Šajā mačā Kambala spēlēja 26 minūtes, kuru laikā realizēja sešus no 11 izpildītajiem divpunktu metieniem un četrus no pieciem soda metieniem.

Vēl Kambalas kontā astoņas atlēkušās bumbas un piecas personīgās piezīmes, kas latvietim deva 16 efektivitātes koeficienta punktus.

Turcijas čempionāta kopvērtējumā "Aliaga Petkim" komanda ar četrām uzvarām 13 spēlēs saglabāja 12.vietu 16 komandu konkurencē.

Kā ziņots, Kambala sezonu uzsāka Bulgārijas vienībā Sofijas "Lukoil Academic", tomēr pagājušā gada izskaņā pārgāja uz Turcijas komandu, parakstot līgumu līdz sezonas beigām.

Šosezon "Lukoil Academic" rindās Kambala piedalījās Eiropas Izaicinājuma kausā, palīdzot komandai kvalificēties turnīra nākamajai kārtai.

Astoņās kausa izcīņas spēlēs Kamabala vidēji laukumā pavadīja 22,4 minūtes, iekrājot 14,4 punktus un izcīnot 6,5 atlēkušās bumbas.