"Liepāja" savā laukumā ceturtdien "Pafbet" Latvijas - Igaunijas Basketbola līgā (LIBL) piekāpās "Ogrei", kuras sastāvam pievienojies Rihards Kuksiks, nespējot pietuvoties pretiniekiem cīņā par trešo vietu Latvijas klubu vērtējumā.

Liepājas basketbolisti atzina "Ogres" pārākumu ar rezultātu 72:91 (26:16, 20:31, 16:27, 10:17).

Mača sākums izvērtās līdzīgs, bet pie rezultāta 7:7 mājinieki guva 11 punktus pēc kārtas, piecus no tiem sakrājot Dāvim Gekam, četrus - Robertam Blumbergam. Pēc Geka trīspunktu gājiena tika panākts arī 23:11, bet pēc viņa divpunktu metiena jau otrajā ceturtdaļā - 33:21.

Viesi atspēlējās, pie rezultāta 25:35 gūstot 11 punktus pēc kārtas, kas ļāva pārņemt vadību mačā. Pēdējo reizi vadībā mājinieki bija pirmā puslaika nogalē, kad 46:45 panāca Roberts Krastiņš. Otrā puslaika sākumā viesi guva vēl 15 punktus pēc kārtas, astoņus no tiem iemetot Andrē Volkeram un nodrošinot uzvaru.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 26 punktiem un piecām atlēkušajām bumbām bija Rihards Kuksiks. 22 punkti Volkeram, 15 punkti un deviņas atlēkušās bumbas Kristapam Dārgajam, 11 punkti un sešas atlēkušās bumbas Sirsniņam.

Mājinieku komandā 19 punkti un sešas atlēkušās bumbas Blumbergam, 16 punkti Gekam, 13 punkti un sešas rezultatīvas piespēles Renāram Birkānam, bet 12 punkti un piecas bumbas zem groziem Zigmāram Raimo.

Latvijas komandu grupā līdere ar 17 uzvarām 19 spēlēs ir "VEF Rīga", "Ventspils" seko ar 11 panākumiem 16 mačos, bet trešo vietu ar 12 uzvarām 18 spēlēs ieņem "Ogre". "Liepājai" 17 dueļos ir astoņi panākumi, valmierieši 18 spēlēs izcīnījuši četras uzvaras, bet LU 20 mačos ir divas uzvaras.