Latvijas izlases basketbolista Rodiona Kuruca pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Bruklinas "Nets", kurai šosezon vairs nevarēs palīdzēt saspēles vadītājs Kairijs Ērvings, ceturtdien piekāpās pagājušā gada izslēgšanas spēļu pretiniecei Filadelfijas "76ers".

Bruklinas komanda izbraukumā vien papildlaikā zaudēja ar rezultātu 104:112 (20:26, 32:16, 26:35, 25:26, 1:9).

Kurucs laukumā nedevās jau ceturto spēli pēc kārtas. Iepriekšējie trīs mači notika tieši pirms Visu zvaigžņu spēles pārtraukuma, pēc kura ceturtdien atsākās NBA regulārā sezona. Cēsnieks sezonas laikā piedalījies 32 no 54 komandas mačiem.

Bruklinas komandai gan ceturtdien, gan atlikušajos 28 mačos nāksies iztikt bez līdera Kairija Ērvinga, kuram jāveic labā pleca operācija, pirms spēles ziņoja medija "The Athletic" žurnālists Šamss Čaranija.

Vēl divas minūtes pirms pamatlaika beigām viesiem no Bruklinas bija sešu punktu pārsvars. Taču mājinieki mača izskaņā demonstrēja aukstasinību, pēdējā pusotrā minūtē realizējot sešus no sešiem soda metieniem.

Svarīgākos soda metienus trāpīja tieši Džoels Embīds, kurš vispirms panāca rezultātu 103:103, bet tad bloķēja Vilsona Čandlera metienu, kas nodrošināja papildlaiku. Tajā viesi guva tikai vienu punktu, bet Filadelfijas komanda nodrošināja pārliecinošu uzvaru.

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 39 punktiem un 16 atlēkušajām bumbām bija Embīds, bet Tobaiass Heriss viņam izpalīdzēja ar 22 punktiem un 12 bumbām zem groziem. Viesu labā 25 punktus sakrāja Kariss Leverts, savukārt Spencers Dinvidijs izcēlās ar 22 punktiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

Bruklinas klubs ar 25 uzvarām 54 mačos saglabā septīto vietu Austrumu konferencē, kuras piekto pozīciju ieņem "76ers" vienība. "Nets" komanda sestdien noslēgs īso izbraukuma spēļu sēriju, viesojoties pie Šarlotas "Hornets" komandas.