Latvijas izlases basketbolista Artūra Kuruca pārstāvētā Vitorijas "Baskonia" komanda ceturtdien izcīnīja vēl vienu uzvaru ULEB Eirolīgas čempionātā.

"Baskonia" ar rezultātu 80:76 (21:15, 31:14, 10:18, 18:29) izbraukumā pieveica Berlīnes "Alba" komandu. Spānijas vienība otrdien jau pieveica Grieķijas komandu Atēnu "Panathinaikos".

Artūrs Kurucs arī šoreiz spēlē iesaistījās otrajā ceturtdaļā, laukumā pavadot sešas minūtes un 25 sekundes. Cēsnieks nerealizēja vienu tālmetienu, taču rezultatīvi piespēlēja Landrijam Noko, kurš atzīmējās ar 2+1 gājienu, un vienreiz pārtvēra bumbu.

Viesi pirmajā puslaikā attīstīja vairāk nekā 20 punktu lielu pārsvaru, bet trešajā ceturtdaļā uz brīdi pat bija vadībā ar 56:29. "Alba" teju visu deficītu atspēlēja, tomēr spēles beigās bija spiesta pārkāpt noteikumus, cerot uz "Baskonia" kļūdām.

Uzvarētāju labā 17 punktus guva Simone Fontekio, bet ar 15 punktiem piebalsoja Džeisons Greindžers. Mājinieku rindās 19 punkti un astoņas atlēkušās bumbas Lūka Sikmas kontā.

Vitorijas komanda ar divām uzvarām četrās spēlēs šobrīd ieņem 12. vietu ULEB Eirolīgā.