Latvijas U-20 izlases basketbolistes trešdien iekļuva Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā, lai gan otrā posma pēdējā spēlē piedzīvoja zaudējumu.

Otra posma E grupas pēdējā spēlē Latvijas basketbolistes pēdējā ceturtdaļā nenosargāja pārsvaru un ar 59:63 (21:16, 13:13, 16:16, 9:18) piekāpās Krievijas vienaudzēm. Tomēr citā šīs grupas spēlēs Spānija ar 61:40 uzvarēja Turciju, kas Latvijai deva vietu ceturtdaļfinālā.

Praktiski visu spēles gaitu Latvijas basketbolistes bija vadībā, bet nepilnas četras minūtes pirms pamatlaika beigām Latvijas pārsvars bija seši punkti (58:52). Atlikušajā laikā Latvijas basketbolistes guva tikai vienu punktu, bet Krievijas basketbolistes – 11, kas arī pretiniecēm ļāva uzvarēt.

Latvijas labā 15 punktus guva Kate Aizsila, bet 14 punktus - Ance Aizsila.

Savā grupā Latvijas U-20 izlase palika ceturtajā vietā. Tagad ceturtdaļfinālā Latvijas basketbolistes spēlēs ar F grupas labāko komandu - Serbiju, kas divu posmu sešās spēlēs piedzīvojusi divus zaudējumus.