Latvijas Universitāte aicina jaunos basketbolistus pievienoties tās sistēmai
Foto: bk.lu.lv

Latvijas Universitāte aicina no 2001. līdz 2004. gadam dzimušos basketbolistus rakstīt motivācijas vēstules, kuras aizstās ikgadējo basketbola kluba nometni, ziņots vienības mājaslapā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Latvijas Universitātes" basketbola kluba sistēma zināma kā starpposms starp Latvijas Jaunatnes Basketbola līgu (LJBL) un profesionālo basketbolu, veicinot Latvijas talantīgāko basketbolistu pilnveidošanos ar profesionālu darbu un individuālu pieeju sporta, inteliģences un personības attīstības jomās, savā paziņojumā uzsver komanda.

Covid-19 pandēmijas dēļ ikgadējā LU basketbola sistēmas nometne nenotiks, tāpēc šogad jaunie censoņi tiek iedrošināti pierādīt sevi nedaudz citādākā veidā.

Basketbola klubs aicina no 2001. līdz 2004. gadam dzimušos basketbolistus rakstīt motivācijas vēstules, kurās jāiekļauj:

  • Informāciju par sevi
  • Kāda ir Tava pozīcija laukumā? Kā Tu spēlē ikdienā?
  • Kāda ir Tava darba ētika?
  • Kāda ir Tava saistība ar basketbolu?
  • Kāpēc Tevi interesē pievienoties "LU basketbols" sistēmai?
  • Kāpēc tieši Tu būtu vislabākais kandidāts?
  • Tavuprāt svarīgu informāciju, kuru vēlies iekļaut šajā vēstulē.

Klubs lūdz nerakstīt par statistiku, bet vairāk vērst uzmanību uz sevi. Motivācijas vēstuli var rakstīt brīvā formā, bet ne garāku par vienu lapaspusi. Tā iesniedzama līdz 2020. gada 8. jūnijam e-pasta adresē annahelma22@gmail.com.

"Latvijas Universitāte" komanda Latvijas augstākās līgas sabiedrībā spēlējusi jau kopš 2010. gada, bet tās fārmklubs spēlē Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā (LBL2). Kluba spēlētāji regulāri pārstāv Latvijas basketbola jauniešu izlases.

Tags

Basketbols Latvijas Basketbola līga Latvijas Universitāte
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form