"Ogres" komanda svētdien "Pafbet" Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla otrajā spēlē pārspēja "Valmiera Glass"/"Vidzemes Augstskola" vienību un nonāca uzvaras attālumā no pusfināla.

Ogrēnieši viesos bija pārāki ar rezultātu 92:79 (17:24, 28:27, 23:12, 24:16) un sērijā līdz trīs uzvarām panāca 2-0.

Viesiem ar 21 punktu, desmit bumbām zem groziem un sešām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Kristaps Dārgais, 16+7+6 šajās ailēs bija Viljamam Teltonam, pa 14 punktiem guva Kārlis Apsītis un Uģis Pinete, 11 punkti bija Edgaram Lasenbergam, bet astoņus punktus un deviņas atlēkušās bumbas sakrāja Jānis Pozņaks.

Valmieriešiem 21 punkts, 12 atlēkušās bumbas un divi bloķēti metieni bija bez maiņām spēlējušajam Džastinam Makolam, 18 punktus guva Haruns Zerno, 15 punkti bija Tervelam Bekam, 11 - Valteram Vēverim, bet desmit - Kristoferam Karlsonam.

Pirmajā ceturtdaļfināla cīņā ogrēnieši svinēja panākumu ar 104:66, sērijā līdz trīs uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.

Otrā ceturtdaļfinālā "Liepāja" ar 1-0 ir vadībā pār "Latvijas Universitāti".

Pusfinālā vietas nodrošinājušas "VEF Rīga" un "Ventspils" komandas.

Pērn par LBL čempioniem tika kronēti "VEF Rīga" basketbolisti, kuri finālsērijā ar 4-1 pārspēja "Ventspili", bronzas godalgas izcīnot "Ogrei".