Kārtējo rezultatīvo spēli svētdien aizvadīja latvietis Kristaps Porziņģis, bet viņa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Vašingtonas "Wizards" savā laukumā ar rezultātu 119:130 piekāpās Losandželosas "Lakers", kuras rindās fantastisku sniegumu demonstrēja Entonijs Deiviss.

Porziņģis šajā mačā guva 27 punktus, realizējot desmit divpunktu metienus (10/19), vienu tālmetienu (1/6) un četrus soda metienus (4/6). Viņš laukumā pavadīja 34 minūtes, kuru laikā izcīnīja arī deviņas atlēkušās bumbas, veica trīs piespēles, pārtvēra divas bumbas, bloķēja vienu metienu, saņēma divas piezīmes un spēli noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -7.

Šī bija astotā reize šajā sezonā, kad Porziņģis guva vismaz 25 punktus. Latvietis vidēji mačā šosezon izceļas ar 21,8 punktiem un 8,8 atlēkušajām bumbām.

"Wizards" labā mačā pret "Lakers" 26 punktus guva Kails Kuzma, bet 19 punktus, spēlē iesaistoties no rezervistu soliņa, sameta Daniels Gefords. Vašingtonas komandas līderis Bredlijs Bīls augšstilba savainojuma dēļ nospēlēja tikai trīs minūtes.

"Lakers" uzvaru kaldināja Entonijs Deiviss, kurš izcēlās ar 55 punktiem un 17 atlēkušajām bumbām. Lebrons Džeimss pievienoja 29 punktus, astoņas atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles, savukārt 20 punktus guva Lonijs Volkers.

Pēc līdzīga spēles sākuma "Lakers" pirmās ceturtdaļas vidū pārņēma vadību, kuru pakāpeniski spēles laikā pieaudzēja. Līdz pirmā puslaika izskaņai "Wizards" bija nonākuši iedzinējos ar 50:68. Otrajā puslaikā mājiniekiem spēles gaitu mainīt īsti neizdevās un deficīts pieauga, taču ceturtajā ceturtdaļā Kuzmas iedvesmoti "Wizards" pietuvojās līdz 105:114. Galotnē "Lakers" spēja apturēt izrāvienu un nosargāt savu pārsvaru.

NBA Austrumu konferences kopvērtējumā "Wizards" ar 11 uzvarām un 13 zaudējumiem ierindojas 11. vietā. Savukārt "Lakers" izcīnīja savu 10. uzvaru 22 spēlēs.