Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Toronto "Raptors" trešdien Austrumu konferences otrās kārtas sestajā spēlē pieveica Bostonas "Celtics" basketbolistus, tādējādi izlīdzinot rezultātu sērijā.

"Raptors" vienība ar rezultātu 125:122 (21:25, 27:27, 33:25, 17:21, 8:8, 19:16) uzvarēja "Celtics" komandu. Pēc sešām spēlēm rezultāts sērijā ir 3-3.

Toronto klubs pamatlaika pēdējās minūtes uzsāka vadībā, Oguguam Anunobijam četrarpus minūtes pirms pamatlaika beigām panākot rezultātu 98:94. Daniels Teiss ar diviem groziem soda laukumā rezultātu izlīdzināja, bet pēdējās divas minūtes abas komandas palika bešā. Labākā iespēja izraut uzvaru bija "Celtics" saspēles vadītājam Kembam Vokeram, kurš divas sekundes pirms pamatlaika beigām nerealizēja caurgājienu.

Nerezultatīvā spēles gultne turpinājās pirmajā papildlaikā, kura izskaņā Džeilens Brauns ar diviem precīziem soda metieniem ļāva "Celtics" turpināt cīņu nākamo piecu minūšu garumā.

Spēles visaizraujošākais nogrieznis pienāca otrā papildlaika izskaņā, kad viens pēc otra sekoja septiņi rezultatīvi uzbrukumi, "Raptors" vienībai panākot vadību 118:117. Tā laikā piecus punktus guva Normans Pauels, kurš "Raptors" labā abos papildlaikos kopā izcēlās ar desmit "ačiem". Savukārt svarīgāko metienu izpildīja saspēles vadītājs Kails Laurijs, nepilnas 12 sekundes pirms spēles beigām trāpot pustālo metienu un gūstot Toronto klubam četru punktu pārsvaru.

Mačam noslēdzoties, abas komandas iesaistījās asu vārdu pārmaiņā, bet savstarpējos rēķinus tās varēs noskaidrot piektdien, kad aizvadīs sērijas septīto maču.

Uzvarētāju labā 33 punktus guva Laurijs, 21 punktu pievienoja Pauels, bet tikpat punkti, deviņas atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles Freda Vanvlīta kontā. Savukārt "Celtics" rindās 31 punkts un 16 atlēkušās bumbas Džeilenam Braunam, savukārt 29 punkti, 14 atlēkušās bumbas un deviņas rezultatīvas piespēles Džeisonam Teitumam.

Rietumu konferences pusfināla sērijā vadību 3-1 panāca Losandželosas "Clippers" basketbolisti, kuri ar rezultātu 96:85 (26:12, 22:28, 25:23, 23:22) apspēlēja Denveras "Nuggets" klubu.

"Nuggets" vienību iegāza neveiksmīgā pirmā ceturtdaļa, kurā komanda guva vien 12 punktus. "Clippers" drīz vien panāca pat 18 punktu pārsvaru, kas uz brīdi spēles gaitā tika sadeldēts, bet vadību Losandželosas klubs saglabāja visa mača garumā, svinot pietiekami pārliecinošu panākumu.

"Clippers" sastāvā izcils atkal bija Kavai Lenards, kurš sakrāja 30 punktus, 11 atlēkušās bumbas un deviņas rezultatīvas piespēles, bet viņam ar 15 punktiem izpalīdzēja Montrezs Harels. Pretinieku rindās 26 punkti un 11 bumbas zem groziem Nikolam Jokičam, bet pieklusis ir pirmās kārtas varonis Džamals Marejs, kurš guva 18 punktus.

Losandželosas klubs vietu konferences finālsērijā lūkos nodrošināt piektdien.