Reģistrēta biedrība 'TTT-Rīga'
Foto: FIBA

Uzņēmumu reģistra Biedrību un nodibinājumu reģistrā otrdien, 20.septembrī, reģistrēta biedrība "TTT-Rīga", liecina "Firmas.lv" informācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Biedrības dibinātāji ir SIA "Rīgas satiksme" un Rīgas valstspilsētas pašvaldība.

"TTT-Rīga" mērķi ir profesionāla, augsta līmeņa sieviešu basketbola kluba darbības nodrošināšana Rīgā, pēctecīgas sieviešu basketbola sistēmas veidošanas sekmēšana, bērnu un jauniešu intereses par basketbolu veicināšana, sporta spēļu, turnīru un sporta nometņu organizēšana pilsētas, valsts un starptautiskā mērogā, Rīgas pilsētas un Latvijas basketbola vārda popularizēšana pasaulē, kā arī fizisku un juridisku personu apvienošana kopīgu interešu realizēšanai un pilnveidošanai, kuras saistītas ar bērnu, jauniešu un pieaugušo basketbola prasmju apguvi, pilnveidošanu un sportisko sasniegumu veicināšanu.

Jau vēstīts, ka Rīgas dome šogad 20.jūlijā nolēma likvidēt nodibinājumu "Basketbola klubs "TTT-Rīga"" un izveidot biedrību, kas ļaus turpmāk efektīvāk nodrošināt basketbola kluba darbību.

2022.gada 6.septembrī tika sākta nodibinājuma likvidācija, bet 9.septembrī notika biedrības dibināšanas sapulce, kurā apstiprināja tās statūtus, ievēlēja valdi un lēma par nepieciešamo finansējumu, kas dos iespēju klubam pieteikties dalībai Latvijas čempionātā un Baltijas līgā.

Biedrības dibināšanas sapulcē par tās valdes priekšsēdētāju uz trim gadiem tika ievēlēts Rīgas domes Finanšu departamenta Administratīvās pārvaldes priekšnieks Juris Švanders, kurš ir arī nodibinājuma "Basketbola klubs "TTT-Rīga"" viens no likvidatoriem, bet par valdes locekli - "Rīgas satiksmes" padomes priekšsēdētāja vietnieks Normunds Narvaišs.

"Biedrības statuss, salīdzinot ar nodibinājumu, Rīgas domei ļaus daudz efektīvāk piesaistīt jaunus sadarbības partnerus, organizēt "TTT-Rīga" darbu un risināt citus jautājumus, kas nebūtu iespējams, saglabājot esošo statusu," uzsver Švanders.

Biedrībai būs iespēja piesaistīt jaunus biedrus, kas varēs tieši piedalīties biedrības mērķu sasniegšanā, atbalstot biedrības darbību ar biedra naudas maksājumiem, ne tikai ziedojumiem, ko arī drīkst saņemt nodibinājums, bet ziedotāji nekļūst par pilntiesīgiem biedriem. Līdz ar to biedri varēs ne tikai maksāt biedra naudu, bet arī aktīvi līdzdarboties biedrības pārvaldībā.

Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.