Latviešu basketbolists Artūrs Strautiņš otrdien iemeta 16 punktus, taču viņa pārstāvētā Triestes "Alma" cieta zaudējumu Itālijas augstākās līgas izslēgšanas turnīra mačā.

"Alma" ceturtdaļfināla otrajā spēlē izbraukumā ar rezultātu 81:89 (24:25, 19:17, 16:23, 22:24) piekāpās Kremonas "Vanoli" basketbolistiem, sērijā līdz trim uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-1.

Strautiņš šajā mačā laukumā pavadīja 21 minūti, kuru laikā realizēja trīs no sešiem divpunktu metieniem, vienu no diviem trejačiem un visus septiņus "sodiņus". Vēl latvieša kontā arī septiņas atlēkušās bumbas, trīs pārtvertas bumbas, viena kļūda, četras piezīmes un seši izprovocēti noteikumu pārkāpumi.

"Alma" rezultatīvākais basketbolists šajā mačā bija Džastins Nokss, kurš iemeta 21 punktu.

Sērijas nākamais mačs, kas var būt arī pēdējais, notiks ceturtdien.

"Alma" regulārajā čempionātā bija septītā, bet "Vanoli" ieņēma otro vietu.

Tikmēr cita Latvijas basketbolista Ojāra Siliņa pārstāvētā Avelīno "Sidigas" šobrīd ceturtdaļfinālā cīnās neizšķirti 1-1 ar Itālijas čempioni Milānas "AX Armani Exchange Olimpia".