Latvijas čempione basketbolā "VEF Rīga" piektdien Panevēžā pārbaudes turnīra mačā zaudēja iepriekšējā sezonā Lietuvā uzvarējušajai Viļņas "Rytas" komandai.

Rīdzinieki Viļņas klubam zaudēja ar rezultātu 71:96 (21:27, 23:23, 13:21, 14:25).

Pa 12 punktiem Latvijas čempionu rindās guva Deniels Hemiltons un Kristers Zoriks, kuriem bija arī attiecīgi piecas un trīs rezultatīvas piespēles, bet 11 punktus pievienoja Nasirs Brukss.

Kādreizējā trenera un basketbolista Raimunda Sargūna vārdā nosauktā turnīra nākamajā mačā "VEF Rīga" tiksies ar Panevēžas "Lietkabelis" un "Parnu Sadam" mača zaudētāju.

Iepriekšējā sezonā "VEF Rīga" izcīnīja Latvijas kausu un Latvijas čempionu titulu, kā arī triumfēja LIBL. "VEF Rīga" pagājušajā sezonā arī startēja FIBA Čempionu līgā, kurā apstājās "play-in" turnīrā cīņā par vietu otrajā posmā.