"VEF Rīga" svētdien "MasterCard" Baltijas Basketbola līgas (BBL) spēlē izbraukumā Viļņā ar 70:55 (19:10, 20:10, 15:22, 16:13) pieveica Latvijas speciālista Roberta Štelmahera trenēto "Perlas".

Spēli rīdzinieki iesāka pārliecinoši, pēc pirmā puslaika esot vadībā ar gandrīz divkāršu pārsvaru – 39:20. Trešajā ceturtdaļā uzvarēja mājinieki, taču tikai ar septiņu punktu pārsvaru, toties ceturtajā vefieši ieguva vēl par trim punktiem vairāk kā "Perlas", un visā spēlē viņu pārsvars sasniedza 15 punktus – 70:55.

24 punktus "VEF Rīga" labā guva Artjoms Parahovskis, 17 punkti Sanda Valtera kontā. Mājiniekiem rezultatīvākais bija Aids Viskonts.

Citā BBL spēlē BK "Valmiera" ar 68:82 (13:24, 27:21, 15:31, 13:16) piekāpās "Rudupis", piedzīvojot 14. zaudējumu šai turnīrā.