Nacionālā basketbola asociācija (NBA) ievērojami sodījusi čempionvienības Denveras "Nuggets" basketbolistu Džamalu Mareju, kurš gan par nesportisku rīcību izvairījies no diskvalifikācijas.

NBA "play off" otrās kārtas otrajā spēlē pirmdien "Nuggets" ar 80:106 piekāpās Minesotas "Timberwolves", nonākot iedzinējos visā sērijā līdz četrām uzvarām ar 0-2.

Nepilnas piecas minūtes pirms otrās ceturtdaļas beigām Marejs izmeta laukumā dvieli un vēlāk arī sildīšanas paliktni. Aculiecinieki stāstījuši, ka mērķis bijis kāds no tiesnešiem, tomēr incidentā neviens necieta un spēle netika apturēta. "Nuggets" basketbolists Kentaviuss Koldvels-Poups pacēla izmesto sildīšanas paliktni un spēle turpinājās.

Tas gan nepalika nepamanīts no NBA puses, kas piespriedusi Marejam 100 000 ASV dolāru lielu soda naudu, bet basketbolists izvairījās no diskvalifikācijas. Ja notikušo būtu fiksējuši tiesneši, Marejs būtu saņēmis tehnisko piezīmi, bet netiktu izraidīts no zāles par nesportisku rīcību.