Viena no Eiropas čempionāta finālturnīra mājiniecēm Ukrainas futbola izlase pirmdien Austrijā pārbaudes spēlē ar 4:0 (3:0) sagrāva Igaunijas valstsvienību.

Ukraiņi jau pirmajā puslaikā pēc Andreja Jarmoļenko, Oļega Guseva (no 11 metru soda sitiena) un Andreja Voroņina gūtajiem vārtiem izvirzījās vadībā ar 3:0. Otrā puslaika sākumā Artjoms Miļevskis panāca jau 4:0, un arī spēles turpinājumā laukumā dominēja viena no EURO 2012 mājiniecēm.

Ukrainas futbola izlase 2012.gada Eiropas čempionāta finālturnīrā spēlēs D grupā, kur tās pretinieki būs Zviedrija, Francija un Anglija.

Igauņiem šī bija jau otrā pārbaude ar EURO 2012 dalībnieci dažu dienu laikā. 25.jūnijā igauņi ar 1:3 zaudēja Horvātijai, bet šīs nedēļas nogalē Igaunija, visticamāk, ar otro sastāvu piedalīsies arī Baltijas kausā. Pēc tam igauņiem 5.jūnijā paredzēta vēl viena pārbaudes spēle ar vienu no EURO 2012 dalībniecēm - Franciju.