Sāpīgu zaudējumu Vācijas bundeslīgas futbola čempionāta spēlē sestdien piedzīvoja Latvijas izlases uzbrucēja Artjoma Rudņeva pārstāvētā Hamburgas SV (HSV) komanda, kas savā laukumā ar 0:1 (0:0) piekāpās vienai no turnīra pastarītēm "Augsburg".

Rudņevs arī šoreiz laukumā aizvadīja pilnas 90 minūtes. HSV vienības sākumsastāvā uzbrucējs devās 13.reizi pēc kārtas.

Vienīgos vārtus viesiem cīņas astotajā minūtē guva aizsargs Jans-Ingvers Kalsens-Brakers, bet mājinieki kopš spēles 80.minūtes spēlēja mazākumā, jo noraidīts tika uz maiņu nākušais pussargs Maksimiliāns Beisters.

Pēdējās deviņās bundeslīgas spēlēs HSV komanda izcīnījusi četras uzvaras, divas reizes cīnījusies neizšķirti un cietusi trīs neveiksmes.

Rudņevs šosezon HSV labā guvis 11 vārtus, kas viņam ļauj atrasties starp turnīra rezultatīvākajiem spēlētājiem.

Kopvērtējumā HSV ar 38 punktiem 26 spēlēs atkāpās uz septīto vietu, bet "Augsburg" ar 24 punktiem atrodas 16.pozīcijā.

Savukārt līderi ar 69 punktiem ir Minhenes "Bayern" futbolisti, kas sestdien ar 2:1 (1:0) izbraukumā uzvarēja Leverkūzenes "Bayer" komandu. Viņiem ar 49 punktiem seko pēdējo divu gadu valsts čempioni Dortmundes "Borussia", kas sestdien savā laukumā ar 5:1 (3:1) sagrāva "Freiburg" komandu, bet trešie ar 45 punktiem ir "Bayer" futbolisti.