FIFA liek 'Cardiff City' samaksāt sešus miljonus par traģiski bojā gājušo Salu
Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Lielbritānijas futbola klubam "Cardiff City" būs jāmaksā transfēra pirmā maksa par šogad bojā gājušo argentīniešu futbolisti Emiliāno Salu, lēmusi Starptautiskā Futbola federāciju asociācija (FIFA).

"Cardiff City" janvārī par kluba rekordsummu 15 miljoniem mārciņu (17 miljoniem eiro) iegādājās Francijas vienības "Nantes" 28 gadus veco uzbrucēju Salu. 21. janvārī viņš ar mazu "Piper PA-46 Malibu" lidmašīnu devās no Nantes uz Kārdifu, tomēr tā pazuda no radariem.

Februāra sākumā Lamanša dzelmē tika atrasta pazudusī Salas un pilota Deiva Ibotsona lidmašīna. Tajā tika atrastas tikai Salas mirstīgās atliekas.

Pēc tam tika ziņots, ka spēlētājs miris no galvas un krūškurvja traumām, taču augustā kā viņa nāves iemesls tika minēta, iespējams, saindēšanās ar tvana gāzi.

Nepilnu mēnesi pēc futbolista nāves "Nantes" klubs vērsās FIFA par to, ka tas nav saņēmis transfēra maksu par Salu. Francijas klubs uzsvēra, ka Salas pāreja tika reģistrēta, tādējādi Kārdifas komandai jāsamaksā par notikušo darījumu.

Šonedēļ FIFA lēmusi, ka Kārdifas vienībai, kas tagad spēlē Anglijas pēc spēka otrajā līgā, jāsamaksā "Nantes" komandai seši miljoni eiro. Abi klubi var pārsūdzēt lēmumu Sporta arbitrāžas tiesā (CAS).

Sala Francijā spēlēja jau kopš 2012. gada, bet savā pēdējā pilnajā sezonā "Nantes" sastāvā viņš 21 spēlē kopumā iesita 13 vārtus, būdams vienības līderis.

Source

LETA

Tags

FIFA Futbols
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form