Latvijas valstsvienības aizsargs Kaspars Gorkšs sestdien netika iekļauts Anglijas otrās spēcīgākās futbola līgas, "Championship", komandas "Queens Park Rangers" (QPR) pieteikumā, bet viņa pārstāvētā komanda ar rezultātu 1:0 (0:0) savā laukumā pārspēja Lesteras "City" komandu.

Gorkšs tagad nav devies laukumā jau trijās spēlēs pēc kārtas, jo iepriekšējos divus mačus viņš noraudzījās no rezervistu soliņa.

Pirms tam Gorkšs šosezon bija piedalījies visās 32 QPR spēlēs "Championship" turnīrā, izceļoties ar trīs vārtu guvumiem.

Šajā mačā uzvaras vārtus 88.minūtē guva QPR komandas futbolists Išmaels Millers, kurš laukumā bija devies tikai divas minūtes iepriekš.

Pēc sestdienas spēles QPR komanda ar 70 punktiem 35 spēlēs nostiprinājās kopvērtējuma tabulas pirmajā pozīcijā. Otrajā vietā esošā Svonsī "City" komanda ar 0:1 piekāpās Skantorpas "United" vienībai un tagad no QPR atpaliek jau par astoņiem punktiem.

Savukārt Lesteras "City" komanda ar 52 punktiem atkrita uz devīto vietu.

Nākamo spēli "Championship" turnīrā QPR futbolisti aizvadīs otrdien, kad izbraukumā spēkosies ar "Millwall".