Latvijas futbola izlases uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas "Rakow" svētdien Polijas ekstraklases 28. kārtas mačā pārspēja Lodzas "Widzew" ar pussargu Andreju Cigaņiku sastāvā.

Mačs Čenstohovā noslēdzās ar rezultātu 2:0 (1:0) mājinieku labā.

Abi Latvijas futbolisti bija savu komandu sākumsastāvos. Gutkovskis tika nomainīts 69.minūtē, bet Cigaņiks spēlēja no zvana līdz zvanam, otrajā puslaikā saņemot dzelteno kartīti.

Pirmos vārtus spēles devītajā minūtē guva Ivi Lopess, kurš realizēja 11 metru soda sitienu, bet punktu uzvarai pielika Frans Tudors otrā puslaika kompensācijas laikā ar precīzi izpildītu brīvsitienu.

Jau ziņots, ka sestdien pussarga Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas "Lechia" savā laukumā ar rezultātu 0:1 piekāpās Ščecinas "Pogon" futbolistiem.

"Rakow" ar 65 punktiem 28 spēlēs turnīrā tabulā ir pirmajā vietā, "Widzew" ar 38 punktiem ir sptītā, bet "Lechia" ar 26 punktiem ieņem 17. pozīciju 18 komandu konkurencē.

Iepriekšējā sezonā par čempioni kļuva Poznaņas "Lech".