Latvijas futbola izlases vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Belastokas "Jagiellonia" komanda sestdien Belastokā svinēja uzvaru Polijas ekstraklases 15.kārtas mačā.

Šteinbora pārstāvētā "Jagiellonia"ar 3:1 (1:1) pārspēja Varšavas "Wisla".

Viesiem jau devītajā minūtē sarkano kartīti nopelnīja Mihals Fridrihs. Tomēr uz Blazeja Augustīna "golu" 41.minūtē viesi vēl spēja atbildēt ar Davida Šota vārtiem puslaika kompensācijas laikā.

Tomēr uzvaru otrajā puslaikā mājinieki nodrošināja ar Tomāša Prikrila un Mihala Zito precīziem raidījumiem.

Citā mačā Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas "Lechia" viesos spēlēja 3:3 (2:1) ar Melecas "Stal".

Tobers devās laukumā pamatsastāvā un laukumā aizvadīja visu spēli.

Viesi nenoturēja divu vārtu pārsvaru. Pēc tam, kad Maksimiliāns Siteks 13.minūtē bija izvirzījis "Stal" vadībā, viesi atbildēja ar trim gūtiem vārtiem. Ilkajs Durmušs izcēlās 37.minūtē, Marko Terracino - puslaika kompensācijas laikā un 59.minūtē.

Mājinieki atspēlējās ar Gžegoža Tomaseviča vārtiem 65. un Mateuša Maka vārtiem 77.minūtē.

Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas "Lechia" ar 30 punktiem 15 spēlēs izvirzījusies turnīra tabulas galvgalī, Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas "Rakow" ar 26 punktiem 13 mačos ir ceturtā, bet "Jagiellonia" ar 21 punktu 15 dueļos ieņem septīto pozīciju 18 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā ekstraklasē uzvarēja Varšavas "Legia".