Spānijas futbola kluba "Barcelona" zvaigzne Lionels Mesi svētdien "La Liga" čempionāta spēlē guva jau 650. vārtus sevis pārstāvētā kluba labā.

"Barcelona" mājās ar rezultātu 2:1 (1:0) pārspēja Bilbao "Athletic" vienību, pakāpjoties uz otro vietu Spānijas augstākās līgas turnīra tabulā.

Spēles rezultātu mača 20. minūtē atklāja Mesi, kurš izcēlās ar 49. precīzo tiešo brīvsitienu savā "Barcelona" karjeras laikā. Sitienu nespēja apstādināt ne piecu cilvēku biezais "mūrītis", ne vārtsargs Unajs Simons, nedz arī uz vārtu līnijas stāvošais aizsargs.

Otrā puslaika ievadā Žordi Alba raidīja bumbu savos vārtos, bet 74. minūtē Antuāns Griezmans pēc Oskara Minguezas piespēles nodrošināja laukuma saimniekiem uzvaru.

Mesi pēdējo piecu sezonu laikā Spānijas čempionātā vārtus pēc tiešā brīvsitiena guvis jau 21 reizi. Starp Eiropas piecām stiprākajām līgām (Anglija, Francija, Itālija, Spānija, Vācija) tuvākajiem sekotājiem ir vien pa astoņiem šādiem vārtu guvumiem, ziņo medijs ESPN. Astoņas reizes tiešo brīvsitienu realizējis gan serbs Aleksandrs Kolarovs, gan brits Džeimss Vords-Prauss.

"Barcelona" komanda pēc panākuma apdzinusi savus konkurentus "Real Madrid", abām vienām 20 spēlēs sakrājot 40 punktus. Savukārt līderpozīcijas saglabā Madrides "Atletico", kas 19 spēlēs guvusi 50 punktus.